X
X

Vyberte platební měnu

Česká koruna $ US Dollar Euro
Czech Republic (CS) USD 0

Přihlášen:

Přihlásit se

Co je to webhosting

DomůNovinky a oznámeníCo je to webhosting

Co je to webhosting a hosting?

 

Co je to webhosting

Rozhodli jste se pro vlastní webové stránky nebo chcete mít emaily na vlastní doméně? Pokud ano, budete potřebovat místo, odkud to vše bude fungovat. Abyste mohli mít vlastní webové stránky, je potřeba získat prostor na serveru, na kterém budou nahrané a na kterém budou fungovat.

Webhosting  je v podstatě pronájem prostoru na serveru pro webové stránky. Díky webhostingu lze umístit webové stránky na internet a to bez potřeby vlastního serveru.

Je důležité zmínit, že webhosting je souborem několika služeb.  Jsou to, velikost diskového prostoru, zajištění provozu webu, povolený objem přenesených dat, provoz emailů, zálohování dat, nástroje pro správu a další.

Webhosting je pouze samotné umístění stránek na serveru poskytovatele, aby se uživatelé internetu ke stránkám dostali, je potřeba mít zaregistrovanou tzv. doménu. Doména je v podstatě taková unikátní adresa, díky které vás vaši klienti najdou. Doménu si můžete vybrat sami a není vázána na konkrétní webhosting.

 

Výhody webhostingu

Webhosting patří mezi nejlevnější cesty, jak dostat svůj web na internet. Webhosting tedy šetří vaše náklady, jelikož si nemusíte pořizovat vlastní server, instalaci a nemusíte zajišťovat jeho provoz a správu.

Webhosting je služba ověřená mnoha tisíci zákazníky se zákaznickou podporou, na kterou se můžete obrátit se svými dotazy.

Webhosting je dimenzován pro velký provoz a využívá kvalitní stroje, díky non-stop dohledu a garanci dostupnosti, tak nemusíte mít obavy z toho, že by služby nefungovaly a nikdo se tím nezabýval.

Copyright 2022 © DriveSpace. All Rights Reserved & Design DriveSpace.
Top